Zanim wyruszysz w rejs po morzu śródziemnym…

 

Planując rejs morze śródziemne powinieneś pamiętać o kilku zasadach, dzięki którym podróż pod względem organizacyjnym będzie dopięta na ostatni guzik a Ty będziesz mógł wykorzystać upragniony urlop w stu procentach.
Oto kilka praktycznych wskazówek, które powinien znać każdy wczasowicz.

 

11171997(42)
1. Rejs po morzu śródziemnym może wiązać się z koniecznością posiadania wizy – przed wyjazdem pamiętaj więc o tym, aby dokładnie przeczytać program rejsu w https://www.podrozeirejsy.pl/ , który na pewno Ci się spodoba. Procedura wizowa jest długotrwała, dlatego musisz rozpocząć ją z odpowiednim wyprzedzeniem.
2. Nie zapomnij o środkach przeciw chorobie lokomocyjnej – w czasie rejsów po morzu śródziemnym będziesz mógł korzystać z pomocy sanitariuszy, ale nie możemy zagwarantować, że będą dysponować lekami, które podziałają na Twój organizm.
3. Zadbaj o obowiązkowe szczepienia ochronne – zwłaszcza jeśli rejs po morzu śródziemnym będzie odbywał się na akwenach egzotycznych, gdzie występuje ryzyko zachorowania na choroby tropikalne.
4. Przeczytaj również regulamin linii żeglugowych, dzięki temu unikniesz na przykład ukrytych opłat.
5. Dowiedz się czy podczas rejsu po morzu śródziemnym Ty i Twoi bliscy będziecie mieć zapewnione wyżywienie, atrakcje dla dzieci i wygodne warunki noclegowe.

 

Planując rejs morze śródziemne powinieneś pamiętać o kilku zasadach, aby być bezpiecznym.11171997(43)

Planując rejs morze śródziemne powinieneś pamiętać o kilku zasadach.

 
Jak twierdzą eksperci rejsy morskie cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Chętnie wyjeżdżamy nad śródziemnomorski akwen i podziwiamy jego zasoby ze wszystkich możliwych perspektyw. Jednak taka podróż będzie udana tylko wtedy, kiedy odpowiednio się do niej przygotujemy.